Przedszkole w Lubartowie Casper, zdrowy tryb życia, czekolada z awokado

Czekolada z awokado

5/5 (4)

Czy Casperki zasługują na 5 gwiazdek?

Rodzice 6-latków uczestniczyli w zajęciach otwartych. Ich tematem był zdrowy styl życia. Dorośli i Dzieci przygotowali i spróbowali czekolady zrobione z awokado oraz soku warzywno-owocowego. Dziękujemy pani Magdalenie Tkaczyk za pomoc w zorganizowaniu zajęć i bardzo ciekawą prezentację multimedialną. 🙂 … Kliknij by wejść na stronę www – Przedszkole w Lubartowie Casper

W roli głównej … Casperki, znajdź swoją pociechę, komentuj, oceniaj i polecaj

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-6’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>

Podziel się tym wpisem przez profile społecznościowe i e-mail

Dodaj komentarz