Dzień Przedszkolaka

Oceń nas

20 września grupa 6-latków wzięła udział w świętowaniu ” Dnia Przedszkolaka”. Tegoroczne święto zostało zorganizowane przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Lubartowie, a impreza odbyła się w sali kinowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury w Lubartowie. Tematem przewodnim był kosmos a wszystkie zgromadzone dzieci zamieniły się w zielone ufoludki. Zabawy prowadzili animatorzy, którzy zorganizowali dla dzieci mnóstwo atrakcji m.in. pokaz świetlny.
Po powrocie do przedszkola dzieci wzięły udział w warsztatach robienia slimów pod okiem animatorek. Na koniec dnia dzieci własnoręcznie ozdobiły koszulki kolorowymi mazakami tworząc na ubraniach własne kompozycje. Ten dzień obfitował w moc atrakcji, zabaw i mnóstwa radości.