Jeżyki aktywne zimą? :) Przedszkole w Lubartowie

5/5 (7)

Czy Casperki zasługują na 5 gwiazdek?

Jeżyki w kolorowych kulkach oraz mocno pracując nad umiejętnościami artystycznymi :). Pracujemy ciężko 😀 bawiąc się jednocześnie. Nauka, edukacja, rozwój … ale koniecznie przez zabawę! Kliknij by wejść na stronę www CasperkaGALERIA, w roli głównej … Casperki, znajdź swoją pociechę, komentuj, oceniaj i polecaj

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-6’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>

Podziel się tym wpisem przez profile społecznościowe i e-mail

Dodaj komentarz