Casper, Lubartów, w Lubartowie, Przedszkole w Lubartowie, przedszkole lubartów, nowe logo

Żłobek w Lubartowie – Casper

5/5 (5)

Czy Casperki zasługują na 5 gwiazdek?

 

Żłobek w Lubartowie Casper – dlaczego najlepszy? Autorski program specjalnie dla nas 🙂

Poznaj Świat z Casperkiem to program dla nas – SUPERgrupy Żłobkowej, który wymyśliły nasze Panie. Choć jesteśmy jeszcze mali chętnie poznajemy zasady współżycia w grupie rówieśniczej i zachowania przy stole. Uwielbiamy śpiewać, tańczyć, budować. Panie starają się byśmy czuli się bezpiecznie, by każde z nas było ważne. Uczymy się samodzielności, kształtujemy sprawność ruchową, rozwijamy kreatywność, a każdy nawet mały sukces jest nagradzany :). To jest SUPER 🙂 … bo mamy motywację do zdobywania, nauki i znowu osiągania nowych SUPERsukcesów.

Żłobek w Lubartowie Casper – największa sala dla SUPERmaluszków

Mimo, że jesteśmy najmłodszą SUPERgrupą w Casperku to mamy do dyspozycji największą salę (ponad 120 m²), chyba największą z sal żłobkowych w caaaaaaaaałej okolicy ;). Wiele rzeczy, które w niej robimy to dla nas nowość. Jesteśmy bardzo ruchliwi, zaglądamy w każdy kąt i mamy ciekawe pomysły. Uwielbiamy psocić pod czułym okiem Pań dbających o nasze bezpieczeństwo.

Kto chce do nas dołączyć, niech przyjdzie i zobaczy jak jest SUPERfajniasto 🙂

Zapraszamy na stronę Casperka – kliknij tutaj

Polub nas 🙂 na Facebooku – kliknij tutaj

Zobaczcie piękną SUPERsalę. Każde zdjęcie pokazuje świat oczami rodziców i ich aparatów, ale też … Casperkowo-SUPERkolorowo 🙂

 

Żłobek w Lubartowie Casper

Żłobek w Lubartowie Casper

Żłobek w Lubartowie Casper Żłobek w Lubartowie Casper

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‚create’, ‚UA-90568817-6’, ‚auto’);ga(‚send’, ‚pageview’);</script>

Podziel się tym wpisem przez profile społecznościowe i e-mail

Dodaj komentarz